Vaše najčastejšie otázky


Prečo by ste mali Vebook používať?
Využívaním Vetbooku chceme veterinárnym lekárom ušetriť čas, prácu, ale aj nervy, náklady atď. Ak si prajete, aby Vaša práca bola efektívnejšia, menej náročná, aby ste mohli venovať viac času svojím pacientom alebo svojej rodine a priateľom, potom by sme Vám nielen preto odporúčali vyskúšať Vetbook a pridať sa tak medzi tých, ktorí už s Vetbookom spokojne pracujú.

Používame iný program, dá sa prejsť na Vetbook?
Áno, prechod je veľmi jednoduchý. Všetky údaje Vám radi naimportujeme. Nielenže budete možnosťami Vetbooku prekvapení, ale ponúkneme Vám i nonstop technickú podporu, individuálne úpravy. Vetbook neustále vylepšujeme, vyvíjame. V cene sú samozrejme aktualizácie, novinky. Spokojnosť našich klientov je vždy na prvom mieste. A predpokladáme, že výber správneho informačného systému je tým najdôležitejším krokom k lepšej, efektívnejšej, a v neposlednom rade i k ekonomicky úspešnejšej veterinárnej praxi. Sme stabilná firma, ktorá sa prioritne venuje Vetbooku, jeho vývoju a všetkého okolo pre efektívnejšiu, bezstarostnú prácu veterinárov, preto môžeme ponúknuť rad výhod ako aj už spomenutý nonstop servis, podporu, rýchle reakcie, opravy i úpravy, zaujímavé aktualizácie, moderné a technologické novinky, takže i to je jedna z výhod, prečo si zvoliť Vetbook i na mnoho rokov dopredu. Ale určite ne chceme nikoho presviedčať. Budeme radi, ak sa o výhodách Vetbooku a spolupráci s nami, sami presvedčíte.

Koľko celkovo zaplatím za používanie Vetbooku?
Cena je 20 EUR mesačně. Žiadne ďalšie náklady a poplatky. Vetbook môžete neobmedzene používať so všetkými funkciami i novinkami do budúcna. Počet lekárov, ktorí s Vetbookom budú pracovať je tiež neobmedzený. Zadarmo máte aktualizácie, individuálne úpravy a ďalšie.

Ako je to so skladovým hospodárstvom a rôznymi dodávateľmi?
Vetbook disponuje veľmi kvalitnou a jednoduchou evidenciou skladu. Do skladu môžete vkladať manuálne, ale aj automaticky všetky produkty od daných dodávateľov pomocou elektronických príjmových dokladov, ktoré Vám na vyžiadanie Vaši dodávatelia budú môcť posielať e-mailom. Automatický import skladových zásob do Vetbooku sme naprogramovali veľmi intuitivne a jednoducho. Automatický import je základ a vo Vetbooku bezproblémovo funguje.

Môže sa Vetbook používať na viacerých počítačoch pre viac prístupov?
Áno, samozrejme. Nespornou výhodou Vetbooku je, že sa môže používať bezpečne odkiaľkoľvek cez internet. Prístup k dátam vo Vetbooku nie je počtom počítačov a iných zariadení obmedzený. Je možné, ak je viac lekárov, ak máte dovolenku alebo ste na cestách, napríklad sledovať, čo sa deje v ordinácii. Každý lekár má vlastný prístup. Bezpečnosť prístupu monitorujeme, v prípade požiadavky je možné ho časovo obmedziť ne pracovnú dobu atď.

Aká je bezpečnosť dát vo Vetbooku?
Máme dlhoročné skúsenosti so zabezpečením veľmi rizikových dát. Preto pre nás bola, je a vždy bude bezpečnosť na prvom mieste. Veríme, že rovnako je i pre Vás. Dáta sú tiež pravidelne zálohované, šifrované. Každý klient má svoj vlastný Vetbook, nezávisle oddelený a chránený. Zabezpečujeme tiež nonstop dohľad. Kapacitne pre Vetbooky využívame niekoľko serverov, takže nie sme limitovaní množstvom a môžete mať vo Vetbooku neobmedzene veľa dát, bez problémov s preťažením a nedostupnosťou. Vaše dáta sú chránené podľa nás lepšie než v banke. Nehľadiac na to, že ak sa Vám zničí alebo stratí počítač, notebook, o dáta nikdy neprídete.

V prípade akýchkoľvek otázok, nás neváhajte kontaktovať.informační systém pro veterináře